Poznaj naszą filozofię


Poznaj naszą filozofię!


Ponad 20 lat doświadczenia w drodze ku doskonałości.

To, co przez ponad 20 lat nazywamy drogą ku doskonałości to dążenie do tego byś pokochała siebie i własną skórę. Wybierając markę Ambroziak i obdarzając nas zaufaniem, dajesz nam znacznie więcej niż może Ci się wydawać. Stajesz się naszą inspiracją.

Od samego początku założyliśmy globalne podejście do pacjenta, które wpisuje się w nasze DNA zakreślając cały obszar naszej działalności – badania kliniczne, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna i cały szereg specjalizacji, które są nieodzowne w codziennym dbaniu o pacjenta i nasz rozwój.

Wiemy, iż tylko dzięki spójności działań możemy dokładnie zgłębić przyczyny problemów skóry i znaleźć dla nich najlepsze rozwiązanie. To nasze DNA.

Będąc liderem rynku, czujemy się zobowiązani do dawania Ci tego, co najlepsze. Czegoś, co znacząco wykracza poza słowa: jakość, bezpieczeństwo i skuteczność.

Pracując nad kosmetykami Dr Ambroziak Laboratorium, chcieliśmy wykorzystać naszą wiedzę dermatologiczną do stworzenia kosmetyków, które sami chcemy używać, i których regularne stosowanie daje oczekiwany efekt.


Poznaj kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium

Od powstania pierwszej Kliniki Ambroziak wykonaliśmy już ponad 2,5 mln zabiegów.

O wygląd i zdrowie naszych Pacjentów dbamy kompleksowo, oferując pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej i naczyniowej, flebologii, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz fizjoterapii i kosmetologii.

Bezpiecznie. Skutecznie. Od zawsze z ogromną dbałością o detale, bo jeśli chodzi o Twoje zdrowie i wygląd to dla nas wszystko ma znaczenie.Set Your Standards High!


Poznaj pełną linię naszych produktów opracowaną w oparciu o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical Formula™  

Każdy detal
ma znaczenie.

Poszerzanie świadomości i ciągła edukacja.

Ponad 2 dekady pracy dla Was to nie tylko kreowanie trendów w branży, to także dzielenie się wiedzą z Wami. Poprzez edukację, możesz dokonywać świadomych wyborów.

Proces starzenia jest nieunikniony, ale jest to moment, kiedy z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że potrafimy go skutecznie spowolnić. A Ty mając wybór, możesz wybrać produkty z potwierdzonym badaniami działaniem.


Wyniki badań


Jakość potwierdzona badaniami


“C” the difference
Light Face Cream – Active vit. C –
Nawilżający krem z witaminą C

Dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym, w tym drobnocząsteczkowym kwasem hialuronowym, Twoja skóra wygląda młodziej, z widocznym efektem liftingu. *wyniki badań aplikacyjnych po 4 tygodniach stosowania

Kup teraz